آشنایی با گارانتی فورتیم

گارانتی فورتیم - وبلاگ فورتیم : تولید و ضمانتمینی کامپیوتر و لوازم جانبی کامپیوتر

گارانتی فورتیم با تجربه‌ای نزدیک به ۱۵ سال و بهره‌مندی از تیمی کارآزموده و مجرب، تمام قد از محصولات هترون پشتیبانی و در راستای تحقق فلسفه وجودی گارانتی فورتیم که حل مسئله مشتری در سریع‌ترین زمان ممکن است فعالیت می‌کند. به همین منظور تیم پشیبانی فورتیم مشتاق به کشف ریشه مسائل و متعهد به ارائه راهکارهای اثر بخش با بالاترین دقت، کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

گارانتی فورتیم به منظور دسترسی راحت‌تر همراهان خود به خدمات گارانتی، مراکز ارائه دهنده خدمات گارانتی را علاوه بر تهران در شهرهای مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز، رشت و کرمان راه‌اندازی کرده تا خیال شما را بابت رفع هر مساله‌ای در کمترین زمان ممکن راحت نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مراکز گارانتی مراجعه نمایید.

گارانتی فورتیم: تولید و ضمانت مینی کامپیوت رو لوازم جانبی کامپیوتر

تمامی محصولات هترون از یک سال گارانتی تعویض و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت فورتیم برخوردار هستند و چنانچه محصولی در اثر نقص در مواد بکار رفته در آن، یا شرایط تولید، دچار اشکال در عملکرد شود،  فورتیم خود را متعهد و  موظف می‌داند تا در زمان گارانتی، آن را رایگان تعمیر و یا با محصول سالم تعویض نماید. برای آشنایی بیشتر با شرایط گارانتی به صفحه  گارانتی فورتیم مراجعه فرمایید.
‌‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *