اسپیکرهای قدرتمند هترون

صدای واضح و پر قدرت

اسپیکر کامپیوتر هترون

اسپیکر کامپیوتر (بلندگو) هترون: صدای با کیفیت و اتصالات متنوع. گارانتی معتبر
اسپیکر کامپیوتر (بلندگو) هترون: صدای با کیفیت و اتصالات متنوع. گارانتی معتبر

صدای قدرتمند

برای اسپیکر کامپیوتر؛ تولید صدای ناب و پرقدرت، فلسفه طراحی هترون است. با اسپیکر کامپیوتر هترون می‌توانید صدا را به حداکثر برسانید واز شنیدن موسیقی مورد علاقه‌‍تان کاملا سرمست شوید.

صدای قدرتمند

تولید صدای ناب و پرقدرت فلسفه طراحی تمامی اسپیکرهای هترون است. با اسپیکرهای هترون می‌توانید صدا را به حداکثر برسانید تا از شنیدن موسیقی مورد علاقه‌‍تان کاملا سرمست شوید.

اسپیکر کامپیوتر (بلندگو) هترون: صدای با کیفیت و اتصالات متنوع. گارانتی معتبر

تفکیک صدای عالی

پخش دقیق هر نت در موسیقی برای اسپیکرهای هترون مهم است. مهندسان و متخصصان موسیقی چندین بار اسپیکر کامپیوتر هترون را آزمایش و بررسی کرده‌اند تا بتوانند نتیجه‌ای عالی برای پخش تمامی سبک‌های موسیقی برای شما به ارمغان بیاورند.

اسپیکر کامپیوتر (بلندگو) هترون: صدای با کیفیت و اتصالات متنوع. گارانتی معتبر
اسپیکر کامپیوتر (بلندگو) هترون: صدای با کیفیت و اتصالات متنوع. گارانتی معتبر
اسپیکر کامپیوتر هترون: صدای با کیفیت و اتصالات متنوع. گارانتی معتبر

تنوع اتصال: آسان و سریع

برای شنیدن موسیقی، زمانی را از دست ندهید چرا که اسپیکرهای هترون هم دارای درگاه‌های USB و SD Cart هستند و هم از فناوری Bluetooth برای اتصال بی‌سیم و راحت دستگاه‌هایتان پشتیبانی می‌کنند. همه دستگاه هایتان را به اسپیکر کامپیوتر متصل کنید.

اسپیکر کامپیوتر هترون: صدای با کیفیت و اتصالات متنوع. گارانتی معتبر

زیبای مدرن و کارا

زیبایی، بخشی دیگری از هویت اسپیکر کامپیوتر هترون است. در طراحی بدنه اسپیکرهای هترون نه تنها به جایگاه نمایشگر، کلیدها و درگاه‌ها برای کارایی بهتر توجه شده است؛ بلکه از چوب برای خیره ساختن نگاه‌ها و نیز کمک به استحکام و تفکیک صدا بهره گرفته شده است.

اسپیکر کامپیوتر (بلندگو) هترون: صدای با کیفیت و اتصالات متنوع. گارانتی معتبر

رقص نور

اسپیکر کامپیوتر های هترون در مدل‌های HSP420 و HSP410 دارای رقص نور حساس به صدا هستند.

رادیو FM در اسپیکر کامپیوتر

اسپیکرهای هترون علاوه بر قابلیت پخش فایل‌های صوتی، دارای رادیو FM نیز هستند.

اسپیکر کامپیوتر (بلندگو) هترون: صدای با کیفیت و اتصالات متنوع. گارانتی معتبر

کنترل از راه دور

تمامی اسپیکرهای هترون دارای کنترل از راه دور (ریموت کنترل) هستند.

گارانتی مطمئن

تمامی مدل های اسپیکر کامپیوتر هترون دارای یک سال گارانتی تعویض و پنج سال خدمات پس از فروش از شرکت فورتیم هستند.

دیدگاه کاربران در دیجی‌کالا

صداش و بیسش با کیفیته. بلوتوثش سریع وصل میشه. خیلی راضی ام با پولی که دادم فراتر از انتظارمه.  با میکرولب ۱۰۰ واتم مقایسش میکنم، چیزی کم نداره. برای مغازم گرفتم. برای منزل هم عالیه. انصافا کیفیت داره.
صدای با کیفیت.بیس با کیفیت.

من دیروز به دستم رسید. اتفاقا تولد داشتیم. کامل تست کردم. میتونم بگم واقعا عالی بود. من هفته گذشته یه مدل ایکس پی از دیجی کالا خریده بودم . ۵۰ وات بود. قیمتش هم ۱۵۵۰،کیفیت صداش مثل همین بود ولی توی صدای کم حالت لرزش و نویز داشت که مرجوع کردم. ممنون از دیجی کالا بابت پشتیبانی عالی.  بنظرم این خیلی شیکتره. گارانتی پشتیبانی میکنه. مشکل نویز و لرزش هم نداره. در کل من خیلی راضی هستم. واسه کسایی که عاشق بیس هستن این مورد فوق العادس. حتی توی صدای کم هم کوبش عالی داره.

من این اسپیکر چند ماه پیش از دیجی کالا تهیه کردم، خیلی ازش راضیم. تو هر جشن و مهمونی هم ازش استفاده کردم.  خیلی عالی جواب داد. بیس و صداشم خوبه. در این رنج قیمت حرف نداره./ بیس و صدای فوق العاده/ اتصال با بلوتوث/ تنظیم باس

یک هفته میشه که به دستم رسیده. با قیمت ۶۰۰تومن،راستش بهتر از چیزیه که من انتظار داشتم. اسپیکر های همردش امکانات و کیفیت مناسبی ندارن. بهترین انتخابه. باسش از یک تا بیست متغیره.  صداش هم تا شصت میره که اصلا کیفیت اهنگ رو کم نمی کنه. به هیچ عنوان صدای اضافه نداره. کنترلش دوتا باتری نیم قلمی ساپورت میکنه. تو خریدش شک نکنید.

من از این برند ۳ تا بلندگو دارم. همشون دارای امکانات خوبی هستند. جنسش از چوب هستش.  سیستمش سریع راه اندازی میشه. کیفیت ساخت خوبی داره. فقط حجم صدا خیلی بالا نیست که با توجه به ابعاد کوچکش قابل تصور بود. من برای اتاقم استفاده میکنم و کاملا راضی هستم. / جنس از چوب / طراحی زیبا / راه اندازی سریع/ بیس خوب/ کیفیت پخش خوب

من این اسپیکر دو ساله دارم. هنوزم مثل روز اول کیفیت صدای خوبی داره. باس قوی داره. ظاهرش هم قشنگه. یه مقدار قیمتش بالاس که البته نسبت به کیفیتی که داره ارزششو داره. یه بار هم برای ریموت کنترلش به مشکل خوردم و از گارانتیش استفاده کردم. تجربه خوبی بود به نظرم گارانتی و پشتیبانی هم این روزا با این قیمت محصولات خیلی مساله مهمیه. 

صداش و بیسش با کیفیته.بلوتوثش سریع وصل میشه.خیلی راضی ام با پولی که دادم فراتر از انتظارمه و با میکرولب ۱۰۰ واتم مقایسش میکنم چیزی کم نداره.برای مغازم گرفتم.برای منزل هم عالیه.انصافا کیفیت داره.
صدای با کیفیت.بیس با کیفیت.

من دیروز به دستم رسید اتفاقا تولد داشتیم کامل تست کردم میتونم بگم واقعا عالی بود. من هفته گذشته یه مدل ایکس پی از دیجی کالا خریده بودم ۵۰ وات بود قیمتش هم ۱۵۵۰،کیفت صداش مثل همین بود ولی توی صدای کم حالت لرزش و نویز داشت که مرجوع کردم ممنون از دیجی کالا بابت پشتیبانی عالی. تفاوتشون اینه که بنظرم این خیلی شیکتره،گارانتی پشتیبانی میکنه ولی محصولات ایکس پی ندارن،اون مشکل نویز و لرزش هم نداره. در کل من خیلی راضی هستم. واسه کسایی که عاشق بیس هستن این مورد فوق العادس حتی توی صدای کم هم کوبش عالی داره.

من این اسپیکر چند ماه پیش از دیجی کالا تهیه کردم، خیلی ازش راضیم تو هر جشن و مهمونی هم ازش استفاده کردم و خیلی عالی جواب داد بیس و صداشم خوبه در این رنج قیمت حرف نداره./ بیس و صدای فوق العاده/ اتصال با بلوتوث/ تنظیم باس

یک هفته میشه که به دستم رسیده با قیمت ۶۰۰تومن،راستش بهتر از چیزیه که من انتظار داشتم،اسپیکر های همردش امکانات و کیفیت مناسبی ندارن، بهترین انتخابه،باسش از یک تا بیست متغیره و صداش هم تا شصت میره که اصلا کیفت اهنگ رو کم نمی کنه به هیچ عنوان صدای اضافه نداره،کنترلش دوتا باتری نیم قلمی ساپورت میکنه، تو خریدش شک نکنید./ تنظیم جدا گانه باس /نور پردازی/ امکان تنڟیم نور صفحه نمایش

من این اسپیکر دو ساله دارم هنوزم مثل روز اول کیفیت صدای خوبی داره باس قوی داره، ظاهرش هم قشنگه یه مقدار قیمتش بالاس که البته نسبت به کیفیتی که داره ارزششو داره و اینکه االان همه چیز گرونه یه بار هم برای ریموت کنترلش به مشکل خوردم و از گارانتیش استفاده کردم و تجربه خوبی بود به نظرم گارانتی و پشتیبانی هم این روزا با این قیمت محصولات خیلی مساله مهمیه / صدا و باس قوی/ ظاهر زیبا و شیک/ ریموت کنترل/ کاربری راحت

انواع اسپیکر کامپیوتر هترون

 
مدل اسپیکر HSP420 HSP410 HSP310 HSP240 HSP238 HSP220
قدرت خروجی  ۵۰W+15W*2  ۵۰W+15W*2   ۳۰W+10W*2 ۲۵W + 12W * 2  ۱۰w + 5W * 2 ۱۰w + 5W * 2 
ابعاد اسپیکر اصلی ۳۲۴*۱۹۸*۳۳۰  ۳۲۴*۱۹۸*۳۳۰  ۳۳۰*۱۹۸*۲۸۵  ۱۸۰*۲۵۰*۲۷۵ ۱۸۰*۱۹۰*۲۰۰ ۱۶۸*۱۶۰*۱۷۵
ابعاد اسپیکر جفتی ۱۰۸٫۵*۱۰۴*۲۶۰ ۱۰۸٫۵*۱۰۴*۲۶۰ ۱۱۰*۱۷۵*۱۳۶ ۱۰۳*۲۲۰*۹۸  ۱۰۰*۸۹*۱۱۶ ۱۰۰*۱۶۰*۷۵

انواع اسپیکر کامپیوتر هترون

 
مدل اسپیکر HSP420
قدرت خروجی ۵۰W+15W*2
ابعاد اسپیکر اصلی ۳۲۴*۱۹۸*۳۳۰
ابعاد اسپیکر جفتی ۱۰۸٫۵*۱۰۴*۲۶۰
 
مدل اسپیکر HSP410
قدرت خروجی ۵۰W+15W*2
ابعاد اسپیکر اصلی ۳۲۴*۱۹۸*۳۳۰
ابعاد اسپیکر جفتی ۱۰۸٫۵*۱۰۴*۲۶۰
 
مدل اسپیکر HSP310
قدرت خروجی  30W+10W*2
ابعاد اسپیکر اصلی ۳۳۰*۱۹۸*۲۸۵
ابعاد اسپیکر جفتی ۱۱۰*۱۷۵*۱۳۶
مدل اسپیکر HSP240
قدرت خروجی ۲۵w +12W * 2
ابعاد اسپیکر اصلی ۱۸۰*۲۵۰*۲۷۵
ابعاد اسپیکر جفتی ۱۰۳*۲۲۰*۹۸
مدل اسپیکر HSP238
قدرت خروجی ۱۰w + 5W * 2
ابعاد اسپیکر اصلی ۱۸۰*۱۹۰*۲۰۰
ابعاد اسپیکر جفتی ۱۰۰*۸۹*۱۱۶
مدل اسپیکر HSP220
قدرت خروجی ۱۰w + 5W * 2
ابعاد اسپیکر اصلی ۱۶۸*۱۶۰*۱۷۵
ابعاد اسپیکر جفتی ۱۶۸*۱۶۰*۱۷۵

انواع اسپیکر کامپیوتر هترون

مدل اسپیکر HSP420 HSP410 HSP310
قدرت خروجی ۵۰W+15W*2 ۵۰W+15W*2 ۳۰W+10W*2
ابعاد اسپیکر اصلی ۳۲۴*۱۹۸*۳۳۰ ۳۲۴*۱۹۸*۳۳۰ ۳۳۰*۱۹۸*۲۸۵
ابعاد اسپیکر جفتی ۱۰۸٫۵*۱۰۴*۲۶۰ ۱۰۸٫۵*۱۰۴*۲۶۰ ۱۱۰*۱۷۵*۱۳۶
مدل اسپیکر HSP240 HSP238 HSP220
قدرت خروجی ۲۵W + 12W * 2 ۱۰w + 5W * 2 ۱۰w + 5W * 2
ابعاد اسپیکر اصلی ۱۸۰*۲۵۰*۲۷۵ ۱۸۰*۱۹۰*۲۰۰ ۱۶۸*۱۶۰*۱۷۵
ابعاد اسپیکر جفتی ۱۰۳*۲۲۰*۹۸ ۱۰۰*۸۹*۱۱۶ ۱۰۰*۱۶۰*۷۵

سوالات متداول در مورد اسپیکر کامپیوتر هترون

پخش صدای قدرتمند با تفکیک صدای بالا از ویژگی‌های اسپیکر کامپیوتر هترون است. با استفاده از تنظیمات فرکانس زیری و بمی صدا روی بدنه، به کیفیت مطلوب خود برسید. قبل از تولید اسپیکرهای هترون، مهندسان صدا در محیط های آزمایشگاهی صدای خروجی را چندین بار آزمون نموده‌اند.

از نوع ایستاده بوده که به غیر از مدل HSP080، همگی جزو اسپیکرهای سه تکه محسوب می‌شوند. اسپیکر کامپیوتر سه تکه هترون از یک ساب اصلی به همراه دو بلندگوی پرقدرت تشکیل می‌شود.

اسپیکرهای سه تکه هترون برای برگزاری مهمانی مناسب هستند. مدل‌های HSP240 و HSP420 دارای رقص نور هستند و جذابیت بصری بالایی دارند.

تمامی مدل‌ها مناسب استفاده در فروشگاه‌ها هستند، بهتر است اسپیکر را براساس فضای فروشگاه خود انتخاب نمایید.

بله تمامی اسپیکرهای هترون به جز مدل HSP080، دارای درگاه USB هستند.

امکان خرید به دو روش حضوری و غیر حضوری فراهم است:

  • برای خرید حضوری می‌توانید به نمایندگی‌های هترون در سراسر کشور مراجعه نمایید.
  • برای خرید غیر حضوری می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا اقدام نمایید.