مینی پی سی هترون - کوچک بزرگ

کوچـــــکِ بــــــزرگ

کامپیوترهای کوچک هترون

  • کوچـــک و سبـــــک
  • پردازشگر قـدرتـمـنـــد
  • بی‌صــــدا و کارآمـــد
  • مـقــرون به صــرفــه
  • فـــــــول پـــــورت

مینی‌پی‌سی‌های هترون، نسل جدید کامپیوترهای امروزی هستند که هم کوچکتر و سبکتر از کامپیوترهای قدیمی بوده و هم با ارائه پردازش‌های متنوع، از قابلیت اطمینان و طول عمر بالاتری نیز برخوردارند. تمامی این ویژگی‌های برجسته، در کنار مصرف برق پایین‌تر و استفاده در انواع فضاها و کاربری‌ها، آنها را به جایگزینی شایسته برای کامپیوترهای قدیمی بدل کرده است.

مینی‌پی‌سی‌های هترون، نسل جدید کامپیوترهای امروزی هستند که هم کوچکتر و سبکتر از کامپیوترهای قدیمی بوده و هم با ارائه پردازش‌های متنوع، از قابلیت اطمینان و طول عمر بالاتری نیز برخوردارند. تمامی این ویژگی‌های برجسته، در کنار مصرف برق پایین‌تر و استفاده در انواع فضاها و کاربری‌ها، آنها را به جایگزینی شایسته برای کامپیوترهای قدیمی بدل کرده است.

کامپیوتر کوچک هترون، یک کامپیوتر کامله

اهورا نیازی

کامپیوترهای کوچک هترون از ویژگی‌های جذابی برخودارند!

 ️️اگر می خواهید با مزایای کامپیوترهای کوچک آشنا شوید، کافیست ویدئو را تماشا کنید تا از تجارب کاربری دوستان، همکاران و همقطاران خود از کامپیوترهای کوچک هترون آگاهی یابید️.

کوچک‌تر

مینی‌پی‌سی‌های هترون بسیار کوچک‌تر از کامپیوترهای رومیزی و تنها به اندازه یک کتاب هستند و فضای کمی را اشغال می‌کنند. ابعاد تقریبی این کامپیوترهای کوچک ۲۰*۱۷*۵ سانتی‌متر است. با جایگزین‎ نمودن آن‌ها با پی‌سی‌های قدیمی، فضای بیشتری در اختیار  دارید تا بتوانید فعالیت‎های کاری روزانه را با راحتی بیشتری انجام دهید.

 

مینی پی سی هترون کوچک

سبک‌تر‌ 

وزن مینی‌پی‌سیهای هترون بسیار کمتر از کامپیوترهای رومیزی قدیمی و در حدود یک و نیم کیلوگرم است. وزن کم و سبک بودن آنها به شما این امکان را می‎دهد تا در صورت نیاز به سرویس یا خدمات پس از فروش به راحتی آنها را جابجا کنید. هم‎چنین سبک بودن کامپیوترهای کوچک باعث می‎شود تا با استفاده از پایه ‎های نگهدارنده موجود در جعبه، آنها را به دیوار یا پشت مانیتور نصب کنید.

 پردازش متنوع

مینی‌پی‌سی‌های هترون متناسب با نیاز شما مجهز به پردازشگر اینتل، core i5، core i3، celeron و core i7 هستند که قدرت پردازش متناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهند. از آنجا که پردازنده کامپیوتر از مهم‎ترین قطعات سخت افزاری است و نقش مهمی در عملکرد دستگاه دارد، انتخاب پردازنده مناسب بیانگر قابل اعتماد بودن آنها و پاسخگویی به نیازهای مختلف است.

پردازنده اینتل
قابلیت اطمینان و طول عمر مینی پی سی های هترون

قابلیت اطمینان و طول عمر بالا

مینی‌پی‌سیهای هترون از عمر بالایی برخوردارند؛ در کامپیوترهای کوچک هترون از قطعات سخت افزاری صاحب نام و با کیفیتی استفاده شده است تا علاوه بر عملکرد بالا در کاربری هرروزه، عمر بیشتری نیز داشته باشند. استفاده از قطعات سخت افزاری معتبر از جمله رم، هارد و مادربرد در مینی‌پی‌سی‎های هترون این اطمینان را به شما می‎دهند تا با آسودگی خاطر به فعالیت‎های هرروزه خود بدون هیچ گونه مشکلی ادامه دهید.

مقرون به صرفه

مصرف برق مینی‌پی‌سی‌های هترون، ۸۰% کمتر از کامپیوترهای رومیزی است. هم‎چنین هزینه‎های نگهداری آنها نیز بسیار کم است. صرفه‌ی اقتصادی این کامپیوترهای کوچک، یکی از مهم‎ترین عواملی ‎است که موجب شده است تا شرکت‌ها و سازمان‌های متوسط و بزرگ، کامپیوترهای کوچک هترون را به کامپیوترهای رومیزی قدیمی ترجیح دهند.

مینی پی سی های بدون فن هترون

مینی‌پی‌سی‌های بدون فن‌

مینی‌پی‌سی‌های بدون‌ِفن‌ هترون دارای سیستم تهویه طبیعی هستند و گرمای درونی دستگاه را به صورت طبیعی و از طریق شیارهای موجود در سطح خارجی خود (هیت سینک) به محیط انتقال می‎دهند. کامپیوترهای کوچک می‌توانند ۲۴ساعته و در تمام طولِ هفته، بدون افت عملکرد به فعالیت خود ادامه دهند. این سری از کامپیوترهای کوچک  هترون مناسب استفاده در محیط‌های آزمایشگاهی، صنعتی و پر گرد و غبار هستند.

مینی‌پی‌سی‌های فن‌دار

مینی‌پی‌سی‌های فن‌دار هترون قدرت بالایی دارند و هم‌رده با پی‌سی‌ها هستند. آنها برای انجام امور اداری و روزمره در محیط‌های اداری و سازمانی بسیار مناسب هستند.

مینی پی سی هترون فن دار
پورتهای مینی پی سی های هترون

پشتیبانی از پورت‎های متداول

مینی‌پی‌سی‌های هترون از تمامی پورت‎های متداول شامل USB2, USB3, VGA, HDMI, LAN, COM, MIC, AUDIO پشتیبانی نموده تا برای اتصال به انواع دستگاه‎های جدید و قدیمی به شما آزادی عمل بیشتری ‎دهند. کامپیوترهای کوچک هترون هم‎چنین قادرند از طریق Wi-Fi به شبکه اینترنت و اینترانت متصل شوند. 

گارانتی فورتیم

گارانتی فورتیم با سابقه  ۱۲ ساله ارائه خدمات گارانتی محصولات کامپیوتری، کلیه قطعات اصلی کامپیوترهای کوچک هترون به همراه آداپتورهای آنها را ضمانت می‌کند. این ضمانت شامل یک سال تعویض و پنج سال خدمات پس از فروش است.

گارانتی فورتیم
خرید آنلاین