شرایط گارانتی محصولات


1 - در صورت بروز هرگونه عیوب فراگیر, کلیه راهکارهای رفع آن موارد از طریق همین وب سایت اطلاع رسانی خواهند شد.
2 - در شرایطی که زمان تعمیر یک محصول از زمان مندرج در وب سایت طولانی تر شود و در صورت عدم ارائه محصول جایگزین به مشتری ، به مابه ازای هر یک هفته تاخیر, یک ماه به زمان گارانتی محصول اضافه خواهد شد.
3 - در صورت بروز عیوب تکراری در هر محصول (ارسال مجدد محصول به گارانتی بابت عیوب تکراری), محصولی نو جایگزین خواهد شد.
4 - چنانچه محصول در اثر نقص در مواد بکار رفته در آن یا شرایط تولید دچار اشکال در عملکرد شود گارانتی فورتیم خود را متعهد و موظف میداند آن را تا تاریخ قید شده بر روی دستگاه ، تعمیر و یا با قطعه سالم تعویض نماید.
5 - با توجه به تحول دائمی و سریع در تولید قطعات کامپیوتری ، در صورت موجود نبودن محصول اصلی ، محصول مشابه با احتساب اختلاف قیمت روز ارائه خواهد شد .
6 - هزینه ارسال قطعه معیوب به مرکز خدمات بر عهده خریدار است .

شرایط ابطال گارانتی

1- وجود هر گونه آثار دستکاری ، ضربه ، شکستگی، کشیدگی یا پارگی سیم، سوختگی، سولفاته ، زنگ زدگی، گرد و غبار زیاد، رطوبت ، تاب برداشتن، لب پر شدن و یا مفقود شدن یکی از اجزای محصول که ناشی از نحوه نگهداری و کیفیت استفاده غیر صحیح مصرف کننده میباشد .
2- عدم ارائه لیبل گارانتی ، انقضاء تاریخ گارانتی و یا مخدوش بودن تاریخ قید شده بر روی لیبل گارانتی
3- محصولاتی که توسط افرادی غیر از کارشناسان این مرکز ، باز شوند و یا مورد تعمیرات قرار گیرد

 
 

سوالات متداول

1چگونه درایورهای مینی پی سی را نصب کنم ؟
برای نصب درایور های مینی پی سی هترون می توانید به بخش درایور در منوی این سایت مراجعه کنید و از راهنمای نصب استفاده کنید.
2از کجا درایور های مینی پی سی را دانلود کنم؟
برای دانلود درایورهای مینی پی سی هترون می توانید به بخش درایورها در منوی بالا مراجعه کنید. توجه داشته باشید که درایورمورد نظر خود را از بخش های مختلف انتخاب و دانلود کنید. لینک مستقیم دانلود در اختیار شماست .
3چگونه می شود مینی پی سی هترون را روی مانیتور نصب کرد ؟
برای نصب مینی پی سی هترون به پشت مانیتورها می توانید از براکت ها موجود در بسته بندی محصول استفاده کنید. برای اطلاع از جزئیات نصب از دستورالعمل مندرج در کاتالوگ موجود در بسته بندی کمک بگیرید.
از طریق این فرم برای واحد گارانتی پیام بگذارید

    خرید آنلاین