شرایط گارانتی محصولات

۱ – در صورت بروز هرگونه عیوب فراگیر, کلیه راهکارهای رفع آن موارد از طریق همین وب سایت اطلاعرسانی خواهند شد.

۲ – در شرایطی که زمان تعمیر یک محصول از زمان مندرج در وب سایت طولانیتر شود و در صورت عدم ارائه محصول جایگزین به مشتری، به مابهازای هر یک هفته تاخیر, یک ماه به زمان گارانتی محصول اضافه خواهد شد.

۳ – در صورت بروز عیوب تکراری در هر محصول (ارسال مجدد محصول به گارانتی بابت عیوب تکراری), محصولی نو جایگزین خواهد شد.

۴ – چنانچه محصول در اثر نقص در مواد بکار رفته در آن یا شرایط تولید دچار اشکال در عملکرد شود گارانتی فورتیم خود را متعهد و موظف میداند آن را تا تاریخ قید شده بر روی دستگاه، تعمیر و یا با قطعه سالم تعویض نماید.

۵ – با توجه به تحول دائمی و سریع در تولید قطعات کامپیوتری، در صورت موجود نبودن محصول اصلی، محصول مشابه با احتساب اختلاف قیمت روز ارائه خواهد شد .

شرایط ابطال گارانتی

۱- وجود هر گونه آثار دستکاری، ضربه، شکستگی، کشیدگی یا پارگی سیم، سوختگی، سولفاته، زنگ‌زدگی، گرد وغبار زیاد، رطوبت، تاب برداشتن، لب‌پر شدن و یا مفقود شدن یکی از اجزای محصول که ناشی از نحوه نگهداری و کیفیت استفاده غیرصحیح مصرف‌کننده است.

۲- عدم ارائه لیبل گارانتی، انقضاء تاریخ گارانتی و یا مخدوش بودن تاریخ قید شده بر روی لیبل گارانتی.

۳- محصولاتی که توسط افرادی غیر از کارشناسان این مرکز، باز شوند و یا مورد تعمیرات قرار گیرد.

تیمی برای همراهی

سوالات متداول

برای دانلود درایورهای مینی پی سی هترون می توانید به بخش درایورها در منوی بالا مراجعه کنید. توجه داشته باشید که درایور مورد نظر خود را از بخش‌های مختلف انتخاب و دانلود کنید. لینک مستقیم دانلود در اختیار شماست.

برای نصب درایورهای مینی پی سی هترون می‌توانید به بخش درایور در منوی این سایت مراجعه کنید و از راهنمای نصب استفاده کنید.

برای نصب مینی پی سی هترون به پشت مانیتورها می‌توانید از براکت‌های موجود در بسته بندی محصول استفاده کنید. برای اطلاع از جزئیات نصب، از دستورالعمل مندرج در کاتالوگ موجود در بسته بندی کمک بگیرید.

از طریق این فرم برای واحد گارانتی پیام بگذارید.