ماموریت فور‌ان‌تیما (فورتيم)

تلاش برای ارائه کالاها و خدمات ارزشمند در حوزه فناوری اطلاعات از حیث کیفیت کارکردی کالاها و ایجاد امکان دسترسی کاربران به محصولات با هزینه تمام شده معقول و در نهایت تبدیل شدن به یکی از قابل اعتماد ترین شرکتهای فعال در این حوزه در نزد سازمانها، ارگانها و مصرف کنندگان گرامی .

ارزش‌هايي که به آن پايبنديم

 • نگرش به تامین کالاها و مشتری مداری

  فورتیم همواره تلاش می‌کند محصولات ارئه شده از کیفیت قابل قبول برخوردار باشند و برای این منظور ساز و کارهای متفاوتی از جمله شناسایی تامین کنندگان قابل اعتماد، بازدید و تست محصولات در محل تولید، تست محصولات در محیط فنی شرکت با شرایط استاندارد، ... را ترتیب دیده است تا کلیه کالاهای ارائه شده از فرایند مناسب کنترل کیفیت عبور کرده و در نهایت محصولاتی با کارکرد مناسب برای ارائه به کاربران فراهم گردد. همچنین تلاش می‌شود کالاهایی در نظر گرفته شود که از لحاظ هزینه تمام شده برای کاربران در طول عمر مصرف از وضعیت بهینه‌ای برخوردار باشند.
 • نگرش به خدمات

  امکان ارائه خدمات استاندارد، بموقع و موثر از همان بدو تاسیس شرکت رویکردی قالب بوده است و کسب رضایت مشتریان از دغدغه اصلی مدیران بوده که تلاش شده این حساسیت در کل سازمان نمود پیدا کند. کلیه درخواستهای ارائه خدمات گارانتی پس از وصول واحد مربوطه در سیستم ارتباط باشرکت ثبت شده و کارشناسان موظف هستند در سریعترین زمان ممکن CRM مشتریان نسبت به بررسی، رفع عیب و یا تعویض دستگاه در چهارچوب شرایط از پیش مطرح شده کالا، اقدام نموده و کالا برای مشتری ارسال شود .
 • سایر ارزشهایی که به آن پایبندیم

  کارمندان : براي کارمندان خود محيطي صميمانه، فعال و آموزنده فراهم ميکنيم تا با تلاش خود و حمايت ما همگي در مسير رشد و تعالي پيش برويم و از کار کردن در فوران تيما (فورتيم) احساس غرور و رضايت کنيم
 • حمايت از شبکه توزيع:

  با ارائه بهترين محصولات و خدمات از نظر کيفيت ، قيمت و تنوع به پيشرفت و سوددهي همکاران تجاري خود کمک خواهيم کرد. و با ايجاد يک رابطه سودده متقابل، محترمانه و دراز مدت هر دو طرف از سود حاصله بهره مند خواهيم شد. همراه با شبکه فروش خود به اصول اخلاقي کسب و کار و تجارت پايبند خواهيم بود وتلاش ميکنيم با اعتبار ترين ، خوش برخوردترين و منصفترين فروشندگان بازار فناوري اطلاعات را دور هم جمع کنيم. تا همه ا زکار کردن در کنار هم احساس رضايت و غرور کنيم. در آخر لازم میدانیم قدردانی خود را از نمایندگان ، همکاران و مشتریان محترم اعلام کنیم که در این سالها با اعتماد و همراهی خود موجبات رشد و بالندگی این شرکت را رقم زدند و امیدواریم در فرصت های پیش رو بتوانیم بهتر از گذشته درکنارشان باشیم . دستشان با به مهر میفشاریم و برای تک تک آنها آرزوی موفقیت می کنیم .
خرید آنلاین