ماموریت فوران تيما (فورتيم)

تلاش برای ارائه کالاها و خدمات ارزشمند در حوزه فناوری اطلاعات از حیث کیفیت کارکردی کالاها و ایجاد امکان دسترسی کاربران به محصولات با هزینه تمام شده معقول و در نهایت تبدیل شدن به یکی از قابل اعتماد ترین شرکتهای فعال در این حوزه در نزد سازمانها ، ارگانها و مصرف کنندگان گرامی .

ارزشهايي که به آن پايبنديم

 • نگرش به تامین کالاها و مشتری مداری

  فورتیم همواره تلاش میکند محصولات ارئه شده از کیفیت قابل قبول برخوردار باشند و برای این منظور ساز و کارهای متفاوتی از جمله شناسایی تامین کنندگان قابل اعتماد، بازدید و تست محصولات در محل تولید ، تست محصولات در محیط فنی شرکت با شرایط استاندارد ، ... را ترتیب دیده است تا کلیه کالاهای ارائه شده از فرایند مناسب کنترل کیفیت عبور کرده و در نهایت محصولاتی با کارکرد مناسب برای ارائه به کاربران فراهم گردد . همچنین تلاش میشود کالاهایی در نظر گرفته شود که از لحاظ هزینه تمام شده برای کاربران در طول عمر مصرف از وضعیت بهینه ای برخوردار باشند .
 • نگرش به خدمات

  امکان ارائه خدمات استاندارد ، بموقع و موثر از همان بدو تاسیس شرکت رویکردی قالب بوده است و کسب رضایت مشتریان از دغدغه اصلی مدیران بوده که تلاش شده این حساسیت در کل سازمان نمود پیدا کند . کلیه درخواستهای ارائه خدمات گارانتی پس از وصول واحد مربوطه در سیستم ارتباط با شرکت ثبت شده و کارشناسان موظف هستند در سریعترین زمان ممکن CRM مشتریان نسبت به بررسی ، رفع عیب و یا تعویض دستگاه در چهارچوب شرایط از پیش مطرح شده کالا ، اقدام نموده و کالا برای مشتری ارسال شود .
 • سایر ارزشهایی که به آن پایبندیم

  کارمندان : براي کارمندان خود محيطي صميمانه، فعال و آموزنده فراهم ميکنيم تا با تلاش خود و حمايت ما همگي در مسير رشد و تعالي پيش برويم و از کار کردن در فوران تيما (فورتيم) احساس غرور و رضايت کنيم
 • حمايت از شبکه توزيع:

  با ارائه بهترين محصولات و خدمات از نظر کيفيت ، قيمت و تنوع به پيشرفت و سوددهي همکاران تجاري خود کمک خواهيم کرد. و با ايجاد يک رابطه سودده متقابل، محترمانه و دراز مدت هر دو طرف از سود حاصله بهره مند خواهيم شد. همراه با شبکه فروش خود به اصول اخلاقي کسب و کار و تجارت پايبند خواهيم بود وتلاش ميکنيم با اعتبار ترين ، خوش برخوردترين و منصفترين فروشندگان بازار فناوري اطلاعات را دور هم جمع کنيم. تا همه ا زکار کردن در کنار هم احساس رضايت و غرور کنيم. در آخر لازم میدانیم قدردانی خود را از نمایندگان ، همکاران و مشتریان محترم اعلام کنیم که در این سالها با اعتماد و همراهی خود موجبات رشد و بالندگی این شرکت را رقم زدند و امیدواریم در فرصت های پیش رو بتوانیم بهتر از گذشته درکنارشان باشیم . دستشان با به مهر میفشاریم و برای تک تک آنها آرزوی موفقیت می کنیم .